Каплиці-Церкви

каплички

ЛІСОРУБ | будівництво деревяних церков, каплички

Наші пращури завжди дуже шанобливо ставилися до спорудження капличок, при цьому будувалися вони у значущих місцях – на перехрестях декількох доріг, історичних місцях… Також першим кроком на шляху будівництва храму було спорудження каплиці, церкви в мініатюрі. Ці традиції не втрачені і досі. Окрім того Ви можете побудувати каплицю на власному подвір’ї, створити свій куточок миру і благословення.

ПП «Лісоруб» виготовляє каплички будь-якої складності.

Вони можуть стати прикрасою як церковного подвір’я, так і Вашого власного. Наші спеціалісти переконані, що будівництво нової каплиці - це новий крок на шляху відродження духовності.

 

Технологія будівництва  дерев'яної каплички з колоди способом ручної рубки застосовна як сама бюджетна, швидка і надійна споруда духовних соборних споруд у віддалених парафіях сільських поселеннях та малих містах, а також за кордоном, де іноді дерев'яний храм або капличка - є найзручнішим для будівництва.

Проектування і будівництво дерев'яних капличок з колоди ручної рубки архітекторами компанії Лісоруб проводиться з використанням сучасних технологій для гарантованого розрахунку надійності споруди.

Майстри компанії "Лісоруб" володіють будь-якими технологіями виготовлення капличок та церковних будов.

Всі переваги застосовуваних матеріалів для дерев'яного домобудівництва нашими майстрами, у найвищій мірі застосовуються при створенні дерев'яних капличок та церков.

Тепер є рідкістю дерев'яний храм. Причина - храми легко горіли при гонінні на церкву. Якщо кам'яний храм було важко зруйнувати і в основному їх перепрофілювали під склади і музеї, то дерев'яний храм був легкою здобиччю гонителів віри.

Покриття захисним складом власного виробництва надійно гарантує дерев'яний зруб від пожежі, вигоряння і гниття.

Наші можливості із зведення дерев'яних храмів та будівництво  каплички:

  • використання креслень храмів і каплиць з історичних архівів,
  • виготовлення рублених церков за індивідуальним проектом,
  • відновлення проекту дерев'яного храму за архівними фотографіями,

БУДІВНИЦТВО ДЕРЕВ'ЯНОЇ КАПЛИЧКИ

Зараз знову користується попитом будівництво каплиць, церков і храмів із дерева, з круглого колоди за старовинними технологіями, без єдиного цвяха, способом наших предків, як повернення до народних витоків. Важливий фактор-простота будівництва тесаних зрубів для Замовника, стійкість такої технології перед часом, і мало бюджетний шлях відродження архітектурної краси.

Ми проектуємо та виготовляємо дерев'яні храми та каплички з круглої тесаної колоди в чашу, у українській традиції 15-17 століття, під замовлення, з безкоштовною гарантією на установку 3 роки.

Фотографії типових каплиць можете переглянути у нас на сайті


каплиця
будівництво каплички

Додати коментар