Альтанки


альтанки альтанки

Дачні альтанки з брусу

На нашому сайті представлений каталог різних літніх дачних альтанок з бруса від виробника. Над кожною моделлю працювали не тільки проектувальники, але і дизайнери, тому у них високі експлуатаційні показники, а також привабливий зовнішній вигляд. Навіть прості дерев'яні альтанки економ - класу виглядають стильно і цікаво; всі моделі володіють наступними якостями:

 • бездоганне виготовлення кожного елемента конструкцій
 • довговічність
 • надійність
 • жорсткість
 • стійкість до перепадів температур, рясного випадання опадів
 • цікавий дизайн.

Ви можете замовити альтанки з брусу під ключ - це недорого. Ми оперативно беремося за виготовлення кожного об'єкта, чітко дотримуючись технології виробництва. Завдяки контролю якості ми випускаємо якісні конструкції: шлюб, дефекти просто виключені. Недорогі дерев'яні альтанки на замовлення дуже популярними і користуються попитом, особливо в теплу пору року. Пропонуємо і вам придбати корисні споруди для свого заміського ділянки.

Ціни на альтанки для дачі

У нас ви можете купити недорого альтанки для дачі за вигідними цінами. Ми дбаємо про своїх клієнтів, пропонуючи не тільки якісні, надійні зразки конструкцій, але і високий рівень сервісу, і дешеві ціни на дачні альтанки. У нашому каталозі можна знайти моделі на будь-який смак і гаманець. Бажаючи придбати дешево дерев'яні альтанки для дачі, вам варто звертати увагу не тільки на вартість, але і на якість - у нас оптимальне поєднання цих двох параметрів.

 • Восьмикутні
 • Шестигранні
 • Круглі
 • Прямокутні
 • Відкриті
 • Садові будиночки

Якщо Ви вже щасливий власник приватного будинку, то мабуть, не будете зраджувати добру традицію мати поруч з домом красиву альтанку, яка крім того, що милує око, виконує ще й ужиткову функцію. Історія виникнення альтанки починається з сивої давнини. Наші південні предки шукали способи схову від палючого сонця, але при цьому, прагнули перебувати на свіжому повітрі. Тому споруджували так звані перголи, тобто навіси (у перекладі з італійської), в тіні, часто біля струмків. Мандруючи на північ, пергола отримала стійкіший до нашого клімату дах і трансформувалась у сучасну альтанку.

Якщо є потреба побути на самоті, але у єднанні з природою – альтанка самий зручний спосіб. Або навпаки, шумна компанія, застілля – і тут альтанка найкращий варіант. Також всередині можна облаштувати мангал чи спеціальну піч-барбекю.

При будівництві альтанки дуже важливо, щоб вона вписалася не тільки в пейзаж, але й гармонійно поєднувалась з зовнішнім виглядом будинку. Наша команда дизайнерів допоможе підібрати форму і розміри альтанки, щоб підкреслити велич Вашого будинку і затишок саду. Маєте власне бачення на зовнішній вигляд цієї споруди? Ми втілимо будь-які Ваші побажання в реальність!


альтанкиНаша компанія займається будівництвом ексклюзивних альтанок, веранд, навісів, терас, пергол і ми займаємося цим уже понад 8 років. У нас ви можете замовити дерев'яні садові альтанки для дачі. У нашій команді працюють висококваліфіковані та креативні фахівці, які допоможуть вам побудувати бельведер вашої мрії, так як ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Трохи з історії

Ніколи не замислювалися над простим питанням: звідки і коли з'явилися садові альтанки? Адже хтось же придумав цей зручний і необхідний атрибут для дачі або заміського будинку. І настільки вдало, що альтанки увійшли в наше життя, стали не розкішшю, а першою необхідністю.

Виявляється, початок цього гарного спорудженню покладено древніми єгиптянами, тобто альтанки мало не ровесниці єгипетським пірамідам. Археологи виявили на стінах гробниць фрески, де відображені місця відпочинку фараонів. І побачили там легкі, витончені споруди, дах яких захищала від сонця. У давні часи зводилися бельведери і в Римі, а мета залишалася тією ж - захистити себе від пекучих сонячних променів або дощу.

Що стосується Росії, то в будь-якому романі, описує життя дворянства у XVIII-XIX століттях, обов'язково згадувалися альтанки дерев'яні, стоять в садах поміщиків і дворян. Там призначалися побачення, там збиралися за чашкою чаю. Вони вносили особливий, неповторний колорит у життя мешканців заміського будинку.

Дійсно легкі споруди в саду - це особливий світ. Причому не змінюється. Адже якщо подивитися на їхню архітектуру, то вона практично не змінилася. Хіба що в будівництво критих легких будівель для відпочинку внесли деякі більш зручні елементи, які з'явилися в процесі еволюції. Але якщо раніше вони служили тільки місцем відпочинку і побачень, то сьогодні спектр їх застосування значно розширилося. Це сталося завдяки змінам в архітектурі, самої технології виготовлення і, звичайно ж, сучасним будівельним матеріалам. Сьогодні їх роблять будь-якої форми, вони можуть стояти окремо в глибині саду або приєднуватися до будинку, складаючи з ним єдине ціле.

Реалізація мрії бути ближче до природи

Взагалі якщо раптом з'являється бажання мати на ділянці споруду у вигляді альтанки, то це означає - з'явилося непереборна тяга наблизитися до природи, якимось чином розслабитися, піти від стресів. Адже навіть в будинку за містом від квітів, від їх аромату вас відокремлюють міцні стіни. Можна, звичайно, і легку споруду для відпочинку зробити закритою, забезпечити опалювальними приладами. Тільки перш ніж піти на це треба серйозно подумати: навіщо вона вам потрібна? І приступати до вибору місця, на якому бажаєте його бачити.

Альтанки садові часто використовують як літню їдальню. У цьому випадку її місце недалеко від будинку. Якщо хочете, щоб вона служила затишним куточком, то тоді, навпаки, вибирайте місце подалі, в глибині саду. Головне пам'ятати, що такі затишні місця відразу стають центром уваги, до них прив'язують розташування інших атрибутів саду: а це доріжки, лавочки, фонтани або басейни. Навіть освітлення повинно бути виконано в одному стилі. Буде чудово, якщо така легка конструкція встановиться на височині, нехай і невеликий. Крім того, що вона буде виглядати ще виразніше, це захистить її та підтоплення.

На закінчення хочеться відзначити, що альтанку краще встановлювати на легкому, точковому фундаменті. Вона буде мати по кутах точки опори у вигляді коротких бетонних паль або стовпців із цегли.

 

Додати коментар