Проекти

Розділи:

 

Бані (проекти)
Сауна Дома
0744 0 11s sauna 3 doma fasad

 

Наше підприємство вигідно відрізняється серед інших будівельних компаній, які спеціалізуються на роботі з найціннішим матеріалом. Найбільшою перевагою є використання великого досвіду і традицій, які передані поколіннями карпатських умільців, які славляться на весь світ не тільки своїми роботами, але і великою пошаною до дерева. Ми використовуємо екологічно чисті матеріали, наприклад оциліндрований брус. Будівництво з цієї деревини користуються особливим попитом. Також в нашій компанії працюють висококваліфіковані працівники, використовуються сучасні європейські технології та панує загальна любов до справи, яку ми робимо.

Всі наші проекти виконуються в стислі терміни завдяки досвіду, помноженому на використання передових технологій і виключно якісної сировини. Всі об'єкти здаються «під ключ», що значно економить час і гроші замовника. У нас Ви можете замовити будівництво каркасних будинків під ключ, будівництво бані, диких зрубів та інші.

 

Приклади наших проектів:

 

Проект 1 Проект 2 Проект 3
project1 project2 new project3 new

 

Ми не обмежуємо Вашу фантазію, оскільки вміємо і маємо можливість спроектувати споруди будь-якої складності, зокрема: котеджі, зрубові і збірно-каркасні будинки, готелі, пансіонати, а також сауни, альтанки, каплиці.

 

Основні види робіт:

 

Каркасні будинки Дикий брус Профільований брус Оциліндрований брус
Vidy rabot 1 Vidy rabot 3 Vidy rabot 4 Vidy rabot 2
Бані Каплиці-Церкви Альтанки
Vidy rabot 6 Vidy rabot 7 Vidy rabot 5