Прайси

Ціни на будівництво різних типів та видів будинків в компанії Лісоруб


дерев'яний будинокНе секрет, що найкраще рішення для садових будинків - це з дерева: сьогодні, як і століття тому, дерев'яні будинки, лазні та інші будівлі з дерева є найбільш затишними і привітними для людини, що особливо важливо на відпочинку, в саду, на дачі. Важлива перевага будинки з дерева - ціна: будівництво дерев'яних будинків традиційно обходиться дешевше, ніж зведення будівель з каменю, при цьому слід пам'ятати, що мова йде про гранично екологічному і чудово затишному житлі.

Ціна на дерев'яний будинок

Звичайно ціна будівництва може виявитися як більш, так і менш витратною: наприклад, будівництво житлових будинків в Україні нерідко ведеться по елітних проектів і обходиться недешево, але завжди є можливість вибрати і недорогі проекти будинків з дерева (самий широкий попит знаходять саме недорогі будинки - в Україні і в інших регіонах уявлення про садових будиночках як про легких і недорогих конструкціях є найбільш традиційними). Не перший рік практикуючи будівництво дерев'яних будинків, ми пропонуємо своїм клієнтам саме проекти недорогих будинків: будівництво і ціна дерев'яних будинків, бань за типовими проектами має порівняно низьку вартість, при цьому, наші дерев'яні будинки і лазні відрізняються високою якістю і екологічністю, вони зручні і довговічні, а за своїм естетичним якостям легко стають окрасою будь-якої ділянки.

Будівництво дерев'яних будинків під ключ в компанії Лісоруб

Приймаючи рішення про будівництво будинку, в першу чергу необхідно вирішити, з якого матеріалу він буде. Безсумнівним плюсом будинків, побудованих з цегли або каменю, є їх довговічність і міцність. Але, не дивлячись на це, багато хто воліє будує собі саме дерев'яний будинок. Україні здавна відрізнялася саме тим, що тут завжди будували будинки з повнотілих дерев'яних елементів — зрубів. Ті, хто зробив такий вибір, ні скільки не розчаруються в цьому, тому що дерево — це живий матеріал, який володіє своєю енергетикою природні властивості якого надають сприятливий вплив на стан його мешканців. І це доведені факти. Дерев'яні будинки, побудовані з зруба, оздоровлюють організм людини, крім того, вони завжди наповнені чудесним підбадьорливим ароматом.

Дерев'яний будинок під ключ з бруса при грамотному підході до будівництва послужить Вам затишним житлом, зігріє й захистить вас від негоди в будь-який час року, а добре продуманий в архітектурному плані дерев'яний будинок, допоможе прикрасити собою прилеглу територію, максимально органічно вписуються в природний ландшафт!

Покупка готового або будівництво нового дерев'яного будинку під ключ

Будівництво дерев'яного будинку під ключ, є однією з надзвичайно важливих рішень у житті будь-якої людини, і до цього рішення треба підійти з розумом. Будівельна Компанія Лісоруб готова запропонувати широкий перелік проектів дерев'яних будинків з бруса і зруба, дерев'яних дачних будинків, каркасних будинків та лазень. При тому ми готові запропонувати Вам не тільки готові проекти, але і запропонувати Вам розробити і зробити ваш власний оригінальний проект дерев'яного будиночка під ключ в Україні.

В підсумку, звернувшись в Будівельну Компанію Лісоруб з будівництвом власного дерев'яного дому Ви не тільки отримаєте абсолютно безкоштовну допомогу від наших висококваліфікованих фахівців, але і можливості проявити Вашу власну фантазію у зведенні свого дерев'яного будинку, а ми гарантуємо підтримку на протязі всього проекту і найвищу якість об'єкту.

Будівництво або придбання будинків з бруса чи зруба.

Існує величезна кількість різновидів будівництва, починаючи від будинку з бруса і до бані з оциліндрованого брусу, і ми готові допомогти вам з цим нелегким вибором. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати готовий проект дерев'яного будиночку або спроектувати власний по всім вашим вимогам, адже для вас завжди є перелік готових рішень. Ми гарантуємо високу якість у будівництві під ключ.