• 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Главная

 

Підприємство «Лісоруб» допомагає Вам використати, відтворити та зберегти всі переваги деревини для будівництва, декору та побуту якщо Вас цікавить дім з дерева, будівництво з дерева чи колиби або альтанки а також бані ресторан з дерева тоді наше падприємство до Ваших послуг!

Наше підприємство вигідно відрізняється серед інших будівельних компаній, що спеціалізуються на роботі з найціннішим матеріалом. Найбільшими перевагами є використання великого досвіду і традицій, які передані поколіннями карпатських умільців, які славляться на увесь світ не тільки своїми витворами, але й великою шаною до дерева. Також у нашій компанії працюють висококваліфіковані працівники, використовуються сучасні європейські технології і панує спільна любов до справи, яку ми робимо.

Всі наші проекти виконуються в стислі терміни завдяки досвіду, помноженому на використання передових технологій та виключно якісної сировини. Всі об'єкти здаються «під ключ», що суттєво економить час і кошти замовника.

Ми не обмежуємо Вашу фантазію, оскільки вміємо і маємо можливість спроектувати споруди будь-якої складності, а саме: котеджі, зрубові та збірно-каркасні будинки, колиби, готелі, пансіонати, а також сауни, альтанки, каплиці...

Якщо Ви розмірковуєте, яким має бути дім Вашої мрії чи хочете побудувати колибу, то ми переконані - тільки дерев'яним! Тому що масив дерева має унікальну можливість акумулювати та віддавати тепло приміщенню. А ще треба пам'ятати про унікальні лікувальні властивості, довговічність та екологічну чистоту. Такий будинок впишеться в будь-який ландшафт і стане окрасою того куточка, де Ви проживаєте чи мрієте жити.

колибиОкрасою будь-якого саду стануть альтанки, арки, гойдалки, декоративні мости, меблі та інші оригінальні садові елементи, що виготовляють наші майстри. Вони нададуть Вашому подвір'ю індивідуальності, притягуватимуть погляди і дивуватимуть.
Різноманітність дизайнерських рішень дає змогу підібрати та втілити в реальність будь-яке Ваше побажання. Окрім цього ми здійснюємо монтаж готових конструкцій. З маленьких деталей складається єдиний неповторний ансамбль. Декор балясинами та перилами дозволить зробити Ваш дім казковим. Фарбовані, морені, лаковані - всі матеріали відповідають будь-яким побажанням замовника. Наші консультанти завжди допоможуть зробити правильний вибір.

    Всі об'єкти «Лісоруба» виготовляються в Карпатах - колисці дерев'яного будівництва України.

 А також пропонуємо будівництво із дикого зрубу як в народі називають дикарь чи протес.

Вам набридли тісні, задушливі квартири? Вам набридли галасливі сусіди? Вам хочеться насолоджуватися тишею і дихати чистим, свіжим повітрям? Думаємо, що кожен з нас погодиться жити в красивому дерев'яному будинку, так як головною причиною будівництво дерев'яного будинку, є потреба людства в екологічно чистому житлі. Дерев'яні будинки відкриті для впливу природної енергії і вік сучасних технологій дозволяє зберегти дерево на довгі роки, завдяки натуральним анти-грибкових складам.

Великою популярністю в користуються будівництво дерев'яних будинків, так як будівництво з дерева займає одне з перших місць по швидкості збірки, до того ж вартість зрубів на порядок дешевше. Для того, щоб виготовити зруб будинку або колиби  потрібні стругані, оциліндровані колоди або лафет діаметром 180 мм. Заготівлю лісу для дерев'яних будинків найкраще здійснювати в зимовий період, це пов'язано з найменшою деформацією і усиханням деревини. Для будівництва будинків і колиби в основному використовують колоди з дерев хвойних порід (сосна, ялина, модрина) ці породи своєї смолистість забезпечують хорошу опірність до гниття. З листяних порід (осика) частіше будують зруби бань.

Прямизна і відсутність дуплистості дозволяють об'єднувати колоди в стіни. Для будівництва будинку складної конфігурації необхідна конструкторська документація зі специфікацією по кожній стіні. У точній відповідності зі специфікацією проекту виготовляється стіновий комплект майбутнього будинку. Все виконується з високою точністю, що дозволяє отримувати деталі максимально готові до складання на будівельному майданчику, а це значно скорочує витрати і час будівництва.

 

Ocilindrovannyj brusПри виробництві оциліндрованого брусу здійснюється постійний контроль якості виробів. Готовий стіновий комплект для дерев'яних будинків і складається з пронумерованих деталей і технологічних отворів, місячний нижній паз, чашки (з'єднання колод в кутах) нарізані згідно з проектом, термо-компинсационный верхній паз. Оциліндровка колод здійснюється на центрувальних верстатах з допомогою фрезерування. В результаті чого деталь має ідеальні геометричні параметри та забезпечує вертикальні стіни без відхилень при збірці. Після того, як всі операції з виробництва виконані, здійснюється контрольна збірка, потім маркування всіх виробів. Перед транспортуванням колоду обробляється антисептичними препаратами, після чого упаковуються і відправляються замовнику.

Дерево є одним з перших будівельних матеріалів, які людина застосував для спорудження жител, мостів та інших споруд. До головних переваг дерева відносяться: мала вага, легкість транспортування і обробки, висока механічна міцність, мала звуко - та теплопровідність, виразність малюнка. Сьогодні сотні всіляких будівельних фірм і компаній пропонують свої послуги по дерев'яних зрубів та. Наша компанія "Лісоруб", володіючи багаторічним досвідом у розбудові дерев'яних будинків і надійними партнерами з виготовлення зрубів і виробництва оциліндрованного колоди, пропонує оптимальне співвідношення ціна - ЯКІСТЬ в цьому сегменті будівельного ринку.

 

Derevyannyj domБудівництво дерев'яних будинків і бань відбувається в кілька етапів. Кожен будинок стоїть на фундаменті. Економія на першому етапі будівництва може негативно відбитися на будівництві в цілому, тому замовляти будівництво фундаменту потрібно тільки у фахівців. Будівництво дерев'яних будинків і бань виконані з струганого або оциліндрованого брусу, не потребують подальшої обробки та оздоблення, так як мають гладку рівну поверхню, теплотехнічні характеристики зрубу не дозволяють використовувати додаткового утеплення. Жити в таких будинках не тільки приємно, але і корисно, тому що дерево-це живий матеріал, стіни такого будинку дихають, відбуваються природні дифузійні процеси, вентиляція будинку, що захищає Вас і Вашу родину від впливу негативних грибкових утворень які з'являються в погано провітрюваних кам'яних будинках. Так само в будівництві дерев'яних будинків та колиби  використовують профільований і клеєний брус.

Партнери:

Skol logo

Будівельно-інвестиційна компанія «Скол»

Geos logo

Будівельна компанія «Геос-груп»

Pravich logo

Приватне підприємство "Правич"

Mariupol citi logo

Агентство нерухомості "Маріуполь сіті"

BNO logo
Баранюк Микола Опанасович
 

Основні види робіт:

 
   
Каркасні будинки Дикий брус Профільований брус Оциліндрований брус
Vidy rabot 1 Vidy rabot 3 Vidy rabot 4 Vidy rabot 2
Бані Каплиці-Церкви Альтанки
Vidy rabot 6 Vidy rabot 7 Vidy rabot 5

 

Приклади наших робіт:

 
   
Баня (село Хотянівка, Київська область)
Будинок (село Шешори, Івано-Франківська область)
Каплиця (село Лозовий Яр, Київська область)
Primer 1 Primer 2 Primer 3